Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Fusion & Quint

27 juni | 19:30 21:30

Dirigente Esther Zaad
Esther is de dirigente van beide VNK-Limburg inspiratiekoren
Zij studeerde aan het Maastrichts Conservatorium, waar ze het diploma koordirectie behaalde bij Jos Besselink.


Bij Tonie Ehlen behaalde ze de diploma’s docerend en uitvoerend musicus piano.
Momenteel is Esther werkzaam als zelfstandig pianodocente, als freelance begeleidster van solisten en koren en als dirigente van Vocaal Ensemble Quint (Venlo), Vrouwenkoor Sonata (Eindhoven), Koor Podium Plus (Geleen) en Vocal Group Fusion (Sittard). Zelf zong ze enkele jaren bij Studium Chorale.

Tijdens haar carrière werd Esther zesmaal algeheel winnaar van het Limburgs Koorfestival: in 2002 met Thorensis, in 2018 met Quint en in 2008, 2015, 2022 en 2024 met Fusion. In 2014 bereikte Esther met drie koren de finale van het Nederlands Koorfestival in Haarlem. In juni 2016 won Esther met vrouwenkoor Quint het Nederlands Koorfestival waarmee zij werden uitgeroepen tot ‘Nederlands koor van het jaar 2016’. Vocal Group Fusion werd in dezelfde finale tweede, tevens werd Esther uitgeroepen tot “dirigente van het jaar”.

Vocal Group Fusion
Fusion is een vocal group uit Sittard, bestaande uit 14 zangers en zangeressen.
Onder leiding van dirigente Esther Zaad wordt populaire muziek op eigen wijze op het podium gebracht; weinig tot geen instrumentale begeleiding en minimaal vierstemmig.


Met een afwisselend repertoire, een mooie klankbalans en een goed aansluitende regie, weet Fusion bij velen een gevoelige snaar te raken. Fusion niet groot met 14 personen, maar boekt wel grote resultaten. Het koor is recent wederom uitgeroepen tot Limburgs Koor van het Jaar en mag daarom ook de komende twee jaar de titel VNK-Limburg Inspiratiekoor dragen. Het koor is tevens te zien en te horen op landelijke festivals zoals het Balk TOP-festival, het grootste festival voor a capella-groepen in Nederland.


Fusion heeft in 2016 een 2e plaats behaald op het Nederlands Koor Festival. Om de koorwereld nog meer op de kaart te zetten, is Fusion ook gestart met Fusion Women, voor dames die op projectbasis willen toewerken naar een mooi optreden.

Fusion, klein met een groots geluid.

Ze zingen samen met zanggroep Quint: een koor dat de lat hoog legt en onderscheidend is door een mix van klassieke en lichte muziek.

Vocaal Ensemble Quint
Quint is een koor dat de lat hoog legt en onderscheidend is door een mix van klassieke en lichte muziek. Zingen, heerlijk zingen! Op hoog niveau, met veel passie en plezier, een sprankelende uitstraling en een mix van klassieke en lichte muziek. Dat is waar Quint voor staat!


Al ruim 25 jaar wil Quint inspireren en enthousiasmeren en daarmee gooit Quint ook hoge ogen; Nederlands koor van het jaar 2016, Limburgs koor van het jaar 2018 en nu al een aantal jaar op rij VNK Inspiratiekoor door het behalen van eerste prijzen met lof.

Quint is een hechte groep afkomstig uit de wijde omstreken van Venlo.
Sinds 2010 is Esther Zaad de dirigente en op woensdagavonden wordt hard gewerkt en ook veel gelachen. Via de website www.vequint.nl is een vorig jaar opgenomen videoclip te zien die de mooie klanken, het harde werken en de ruimte voor ontspanning weergeeft.

Praktische informatie

Het kerkje is geopend vanaf 19:00uur, het concert start om 19:30uur. Parkeren kan in de omringende straten, hou echter rekening met het vinden van een geschikte parkeerplek en de bewoners. Vooraf, tijdens de pauze en achteraf kunt u een drankje bestellen aan de bar. Betalingen kunnen contant en per pin.

Uw entreekaart wordt bij binnenkomst gecontroleerd. U kunt deze geprint meenemen, maar bij voorkeur toont u het ticket op uw telefoon. Zorg voor een voldoende opgeladen accu.

Klik op deze link: BESTEL HIER UW TICKET

€15

Podiumkerkje Grevenbicht

Heilig Kruisstraat 30
Grevenbicht, 6127 CD
+ Google Maps
Bekijk de site van Locatie