100j Chel en weer ens gans get anges!

Zondag 12 november, 15.30 uur Podiumkerkje Grevenbicht

In Grevenbicht hebben het Senioren Orkest de Kingbeek en het gemengd kerkelijk zangkoor St. Caecilia de handen ineen geslagen om een bijzonder concert te verzorgen op zondag 12 november vanaf 15.30u in het bekende Podiumkerkje. De dirigenten Jo Savelkoul en Catty Janssen hebben daartoe een aantrekkelijk programma samengesteld.

De titel: ‘100j Chel en weer ens gans get anges’ geeft al aan dat er zowel aandacht wordt geschonken aan het feit dat troubadour, schrijver en regisseur Chel Savelkoul in 2024 100 jaar geleden is geboren, als aan de repertoire keuze van de twee verenigingen. Dit jaar is het bovendien 70 geleden dat het 1e Wereldvrijgezellencongres werd gehouden in Grevenbicht. Dit initiatief kreeg in de pers zo veel aandacht, dat het ons dorpje internationaal op de kaart zette.

Gezamenlijk worden d.m.v. een “kleine revue à la Chel Savelkoul” uitgevoerd:
De troebadoer oet Beeg, het Vrijgezellenlied, De Bombardon, Langs de Maas en natuurlijk “Huër ich de Maas weer roesje”.
Ook de dochter van Chel, Nicole Savelkoul, verleent haar medewerking.

Het overige repertoire van dit concert is nog geheim, maar zal menigeen verrassen omdat het ‘ens weer gans get anges’ is.

Entree: € 7,50 p.p. (de opbrengst komt ten goede aan het koor, het orkest en het kerkje). U kunt ter plekke contant betalen.

Kaarten kunt u bestellen via deze link: reserveringen@podiumkerkje.nl onder vermelding van “100 JAAR CHEL”


0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *


De verificatie periode van reCAPTCHA is verlopen. Laad de pagina opnieuw.